O firmie

 

GDL: tworzymy nowe mieszkania i domy w Lublinie

Z przyjemnością informujemy, że na bazie wieloletniego doświadczenia i rozległej wiedzy branżowej powstała Grupa Developer Lublin, która skupia profesjonalistów branży deweloperskiej oraz prężne spółki.

Od 2000 roku realizujemy kompleksowe inwestycje budowlane – przede wszystkim w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Tworzymy nowoczesne domy w Lublinie – jednorodzinne i szeregowe, jak również budynki usługowe i stacje paliw.


Naszym Klientom oferujemy również nowe mieszkania w Lublinie. Owocem podejmowanych przez nas działań jest realizacja inwestycji budynków wielorodzinnych w doskonałych lokalizacjach.
 
Nowoczesne domy i mieszkania w Lublinie: nasza misja

Tworzymy przestrzenie będące harmonijnym połączeniem nowoczesności, wygody i bezpieczeństwa – zmieniając rynek pierwotny w Lublinie na lepsze. Poprzez swoją działalność dowodzimy, że modernistyczna architektura zmierza w kierunku zaspokojenia potrzeb ludzi żyjących w ramach powierzchni mieszkalnych.

Mieszkania oraz domy, jakie realizujemy, powstają z myślą o spełnieniu nawet najbardziej ambitnych i wygórowanych oczekiwań. Z drugiej strony, staramy się dostosować charakter konkretnych inwestycji do indywidualnych potrzeb Klientów, którzy decydują się obdarzyć nas zaufaniem. Efekty naszych działań mogą Państwo ocenić samodzielnie – wystarczy zapoznać się z naszym dotychczasowym dorobkiem.

Deweloper, któremu warto zaufać

Wiemy, jak ważne jest zaspokojenie chęci posiadania własnego lokum – domu lub mieszkania. Dokładamy wszelkich starań, aby za sprawą podejmowanych przez nas kroków mogli Państwo realizować swoje marzenia i doświadczać radości wynikającej z aranżowania własnej przestrzeni życiowej. Nasza działalność jest od początku skoncentrowana na oczekiwaniach Klientów – nie zamierzamy zmieniać swoich priorytetów. To Państwa potrzeby są dla nas najważniejsze! W przyszłości chcemy dostarczać Państwu jeszcze doskonalsze i bardziej satysfakcjonujące rozwiązania, dlatego stale się rozwijamy i szukamy nowych inspiracji.

W swojej pracy stawiamy także na wysoką jakość. Naszą ambicją jest tworzenie rozwiązań, które w pełni spełniają oczekiwania Klientów. Chcemy zapewnić Państwu maksimum komfortu, dlatego nigdy nie zadowalamy się stosowaniem półśrodków. Dzięki temu możemy dostarczać dokładnie to, czego Państwo potrzebują i chcą.

Mieszkania i domy dla wymagających

Oferujemy Państwu nowoczesne, komfortowe i funkcjonalne przestrzenie opracowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Liczne udogodnienia znajdujące się na terenie inwestycji lub w nieznacznej odległości od nich zapewniają komfort i oszczędność czasu.

  • Lokalizacje wybieramy m.in., analizując infrastrukturę, jaka została lub będzie stworzona w poszczególnych punktach miasta. 
  • Nasze realizacje wyróżniają się zarówno ze względu na nowoczesna rozwiązania architektoniczne, jak i wysoki standard wykończenia.
  • Jesteśmy precyzyjni nie tylko na etapie projektowania. Z dużą dokładnością dopracowujemy budynki, które oddajemy do dyspozycji mieszkańców.
  • Troszczymy się o to, aby ich wykończenie było doskonałe i umożliwiało komfortową eksploatację.

Mamy wiele planów i pomysłów, dzięki czemu rynek pierwotny w Lublinie wzbogaca się o atrakcyjne domy oraz mieszkania na miarę Państwa potrzeb. 

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące inwestycji, jakie aktualnie realizujemy, a także tych, które już zostały ukończone.