Osiedle Wille Raszyńska stanowi zespół 8 domów zaprojektowanych w nowoczesnej architekturze, zlokalizowanych na parceli o powierzchni 4600 m2. Koncepcja budowy osiedla Wille Raszyńska to połączenie idei posiadania własnego domu z funkcjonalnym ogrodem, w lokalizacji zapewniającej możliwość szybkiego datarcia do centrum miasta.

Przewidywane dwie wersje metrażowe domów, tj. 176 m2 i 186 m2, jak również dwa możliwe warianty aranżacji parteru-wariant A i wariant B, pozwalają na dostosowanie naszych budynków do potrzeb rodziny konkretnego klienta. Funkcjonalnym i oryginalnym dopełnieniem projektowanych wnętrz są przestronne okna, zapewniające dobre oświetlenie wnętrz oraz tarasy, które letnią porą staną się naturalnym przedłużeniem salonu.

Komfort i bezpieczeństwo osiedla Wille Raszyńska zostanie zapewniony przez ogrodzenie całego terenu, jak również poprzez kontrolę dostępu w formie instalacji wideofonowej przy bramie wjazdowej na teren osiedla.

Miejsce to jest idealną lokalizacją dla ludzi ceniących komfort, prestiż, rodzinną atmosferę. Swobodę gwarantują - przemyślane wewnętrzne podziały domów, przestronna wewnętrzna droga osiedlowa, indywidualne ogrody, jak również bliskość szkoły zarówno publicznej, jak i społecznej.

Galeria