Wyjątkowe nowe mieszkanie Lublin Czechów

Poszukujesz swojego miejsca na ziemi? Chcesz zamieszkać w miejscu, które zapewni Ci komfort i prywatność, a jednocześnie wygodny dostęp do obiektów usługowo- handlowych, oraz miejskiej komunikacji? Wybierz nowe mieszkanie w Lublinie w Perspektywie Czechów przy ul. Wojtasa.

Przyszły właściciel z pewnością znajdzie lokum idealnie dopasowane do swych wymagań i potrzeb. Nieruchomość z bogatą infrastrukturą i starannie zaprojektowaną przestrzenią mieszkalną. Nowoczesna bryła, przemyślane rozwiązania architektoniczne i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że budynek nie tylko prezentuje się wyśmienicie, ale również jest bardzo funkcjonalny. W inwestycji znajdą się 161 mieszkania deweloperskie na sprzedaż oraz 5 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje komfortowe apartamenty o różnej wielkości i atrakcyjnych układach, wśród których przyszły właściciel z pewnością znajdzie lokum idealnie dopasowane do swych wymagań i potrzeb. Dostępne lokale będą funkcjonalne, przestronne i dobrze oświetlone. Ich powierzchnie wynoszą od 25 metrów do 77 metrów kwadratowych. Obejmują od 1 do 4 pokoi. Kawalerki i lokale dwupokojowe sprawdzą się znakomicie jako pierwsze lokum dla par, młodych małżeństw lub singli. To również polecane rozwiązanie dla inwestorów, planujących zakup nieruchomości w mieście Lublin pod wynajem albo jako lokatę kapitału. Mieszkania deweloperskie na sprzedaż trzy- i czteropokojowe znajdą zastosowanie przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, ale również są wymarzonym wyborem dla osób poszukujących przestrzeni, luksusu i ponadprzeciętnego komfortu.

Lokale składają się z kilku pomieszczeń, w tym salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, łazienki (bądź łazienki i osobnej toalety), sypialni i pokoju dziecięcego. Walory inwestycji: - przestronne balkony w metrażach nawet do 27 m2 - każde mieszkanie wyposażone w instalację wideodomofonu - do każdego mieszkania komórka lokatorska - panele fotowotaiczne - stacja ładowania pojazdów elektrycznych na terenie inwestycji - strefa rekreacji z placem zabaw - rowerownia - światłowód - cichobieżne windy - podziemne garaże - monitoring.Nowe mieszkania w mieście Lublin na sprzedaż wyróżnia nie tylko funkcjonalny rozkład pomieszczeń, dostosowany do potrzeb rodziny. Nasza oferta obejmuje jasne, starannie zaprojektowane lokale w nowoczesnym budynku.

Nieruchomość z garażem podziemnym dwupoziomowym

Projektując deweloperski budynek Perspektywa Czechów , pomyśleliśmy o różnych potrzebach mieszkańców. W budynku znajduje się garaż podziemny na dwóch poziomach, łącznie zaprojektowano 181 miejsc postojowych. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli Ci zawsze zaparkować blisko domu. W garażu zamontujemy windę z przystankami na poziomie -1 oraz -2, pozwalającą na bezpieczny i wygodny wjazd na wybraną kondygnację, a także panele fotowoltaiczne, które obniżą koszty korzystania z energii elektrycznej dla garażu.

Mieszkania od dewelopera w atrakcyjnym otoczeniu

Uwagę zasługuje również zagospodarowanie nowej nieruchomości . Na inwestycji znajdzie się system chodników, podjazdów i dróg wewnętrznych. Projekt nasadzeń przewiduje zarówno drzewa, krzewy, pnącza oraz trawy ozdobne. Odpowiednio rozmieszczone oświetlenie zewnętrzne zapewnia równomierne rozświetlenie przestrzeni. Na terenie inwestycji będzie strefa rekreacji z placem zabaw oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Czy warto teraz kupić mieszkanie? Warto ! jeśli jest to mieszkanie z perspektywą na wygodne życie. Zamieszkaj na Osiedlu Perspektywa Czechów przy ulicy Wojtasa w Lublinie.

Galeria